Masha çizgi ve akşam yemek

Zeka Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 129 MB
  • Version 1.1.8
  • Dil İngilizce
  • Firma Indigo Kids
IOS mobil cihazınıza Masha çizgi ve akşam yemek mobil oyununu ücret ödemeden indirebilirsiniz.

Çizgi film kahramanı olarak yakından tanıdığımız Masha karakteri bu sefer bambaşka bir macera ile karşımıza çıkıyor. IOS  cihazınıza Masha çizgi ve akşam yemek mobil oyununu ücret ödemeden indirebilirsiniz. Sevimli Masha oyunda ormanda muhteşem yemekler yaparak hayvanları besleyecekler. 

Masha çizgi ve akşam yemek mobil oyunu çocukların oynarken eğlenmelerini sağlayabilecek kaliteye sahip bir oyundur. Oyunda Masha'yı kontrol edecek, birbirinden farklı lezzetlere sahip yemekler hazırlayacaksınız. Ayı, Rosie, Panda, kurtlar ve diğer hayvanlar aç bir halde Masha'nın yemek yapmasını bekliyor. Hayvanlar ormanda aç bir halde bekliyor. Onları doyurmaya hazır olun. 

Oyunda çizgi fil karakterlerini seyredecek onlarla bir arada olacak ve eğlenceli anlar yaşayacaksınız. Elinizde ki malzemeler ile farklı lezzetler hazırlayarak ormandaki sevimli hayvanları besleyebilirsiniz. Yemeklerin tariflerini kafanızdan uydurabilir ve ortaya şahaserler çıkartabilirsiniz. Oyun içerisinde nasıl bir aşçı olduğunuzu herkese kanıtlayın. 

Sevimli hayvanları doyurun ve eğlencenizi ikiye katlayın. Masha çizgi ve akşam yemek mobil oyunu sizlere ormandaki hayvanları beslemeniz için sevimli bir mutfak ve mutfak aletlerini sunuyor. En iyi yaptığınız yemeği yapın ve sevimli hayvanların açlığını giderin. 

Masha çizgi ve akşam yemek indir
DİĞER SÜRÜMLER